banner
● Tarihçemiz
● Vizyonumuz
● Misyonumuz
● Kalite Politikamız
● Başhekim Mesajı
 
 

         Ekibim ile birlikte; sağlık hizmetlerinin doğuştan kazanılmış insanlık hakkı olduğu kuralından hareketle, ayrım yapılmaksızın tüm insanlara her yerde ve her zaman verilmesi ilkesine gönülden inanıyoruz. Güler yüzlü, daha düzenli, hasta haklarına saygılı, hızlı,  önce insan anlayışıyla yapılandırılan, hastane yönetimi olarak siz değerli halkımıza hizmet vermenin  heyecanını taşımaktayız.

         Biz birbirimizi tamamlayan bütünün parçalarıyız. Hastalarımız ile birlikte mutlu bir çatı altında olma düşüncesi ile sağlıklı ve mutlu yarınlara ulaşmayı hedefliyoruz. Bu gelişmeler ışığında, Gaziantep ilimizde sağlık hizmetlerinin evrensel kalite standartlarına ulaşması için tüm enerjimizle çalışmalarımıza devam ediyoruz ve edeceğiz.

         Hasta ve hasta yakınlarının beklentilerini ve çalışanların memnuniyetini gözeten bir anlayışla çalışıyoruz. Sürekli eğitim ve iyileştirmenin gereğini yerine getiren personelimizle; yasal mevzuat ve kalite yönetim prensiplerinin belirlediği çerçevede doğru zamanda, doğru sürede, doğru hastaya, doğru tedavinin uygulanmasını sağlamak için, bilimsel ve teknik yenilikleri takip ederek, çağdaş meslek anlayışına sahip ve etik kurallara uyan personelimizle, Sağlık Hizmeti sunmak için çabalamaktayız.

  

                 Ve şunu biliyoruz ki “Sağlığa giden yol SEVGİ’den geçer.”

seperator
Acil E-Randevu Dış Gebelik
Ambulans Hizmetleri E-Radyoloji Yeni Doğan Bebek Emzirme
Ameliyathane E-Laboratuvar Kızamık
Hasta Taşıma Hizmetleri E-Bebek Su Çiçeği
Laboratuvar E-Geçmiş Olsun Kabakulak
Poliklinik        
Radyoloji        
Yatan Hasta Servisi        
Yoğun Bakım
seperator